Gençlik Araştırmaları Dergisi Cilt: 11 • Sayı: 29 (2023)

Yazar :

Kategori: Gençlik Araştırmaları Dergisi

Adı : Gençlik Araştırmaları Dergisi Cilt: 11 • Sayı: 29 (2023)

Dil : Türkçe- İngilizce

Sayfa Sayısı : 88

İndir

Gençlik ve Spor Bakanlığı Eğitim, Araştırma ve Koordinasyon Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan Gençlik Araştırmaları Dergisi'nin 29. sayısı yayımlanmıştır.

Derginin 29. sayısında "Leisure Management Attitudes of University Students and Influencing Factors: A Cross-Sectional Study", "Altyapı Sporcularının Ahlaki Karar Alma ve Ahlaktan Uzaklaşma Tutumlarının İncelenmesi", "Üniversite Öğrencilerinin Gençlik Liderlik Özellikleri ile Sosyal - Duygusal Yetkinlikleri Arasındaki İlişki", "Sportmenlik ve Affetme Esnekliği: Genç Karate Sporcuları Araştırması" ve "The Effect of Critical Thinking Course in Nursing on Students’ Critical Thinking Dispositions A Study on Understanding the Effect of Friends in Addiction" başlıklı makaleler yer almaktadır.

Gençlik Araştırmaları Dergisi özgün ve bilimsel çalışmalar için mecra olmayı, gençlikle ilgili nitelikli çalışmalar üretmeyi ve Türkiye'de gençlere yönelik politikaların geliştirilmesine katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

Gençlik Araştırmaları Dergisi'nin 29. sayısı ve tüm sayıları için https://genclikarastirmalari.gsb.gov.tr/ ve https://yayinlar.gsb.gov.tr/Kategori/30/genclik-arastirmalari-dergisi internet adresleri üzerinden ulaşılabilir.

T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı